Rodina
Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině.

Rodina. Pro většinu z nás je to životní cíl. Rodina nemusí být pouze opravdová může být i v RPG hrách. 

Sourozenec:

Na Ailosu máte možnost mít svého sourozence, který s vámi může do institutu přijít, nebo vás tam potkat. Pokud budete chtít svého sourozence, musíte si najít ochotného hráče, který by chtěl hrát za vašeho člena rodiny. Hráč, který chce být váš sourozenec, musí zmínit váš sourozenecký vztah v registraci, vztah pak bude zapsán do profilů postav.


Partnerství/Manželství:

Pokud si dvě postavy rozumí a chtějí uzavřít partnerství či manželství musí to být trochu reálné. Například nemohou se potkat a hned se zasnoubit, zkrátka jejich vztah se musí pomalu vyvíjet. Partnerství či manželství si mohou uživatelé domluvit přes chat nebo si podat inzerát na úvodu stránky. Schůzky se mohou pohybovat pouze v herních místnostech. Například nemohou letět balónem či jiné. Jestli chcete můžete být ve svazku také muž s mužem, nebo žena s ženou. Pokud už uzavřete nějaký ten partnerský svazek ozvěte se některému z AT a ten vám partnera připíše do profilu.


Dítě

Chcete-li mít dítě, musíte splnit pár předpisů: 
  1. Pokud má vaše postava přítele a chcete, aby ti dva měli dítě, musí oba hráči vyjádřit souhlas. (neplatí při adopci, pokud je vaše postava sama)
  2. Musíte mít pro dítě hráče. 

Protože chceme mít hru i trochu realistickou, tak povolujeme nepartnerské děti, klidně i, že se rodiče znají jen pár hodin. Dále jsou tu k dispozici adopce. Nabídku dětí naleznete v profilech postav. Najdete u nich základní informace, pár vlastností, dovedností a koníčků, které se po adopci dají i nepatrně upravit. Není ani problém vytvořit dítě na adopci dle vašich představ, je to jen o domluvě

Pokud jste tedy už našli hráče za postavu a máte souhlas administrátora, dotyčný hráč nám pošle na e-mail registraci. Na rozdíl od manželství se musíte do předu domluvit s administrátorem. Své žádosti posílejte na e-mail admin.ailos@seznam.cz .