Gabriell Sebastian Mancini
Sarah

Jméno: Gabriell Sebastian Mancini                               Věk: 20 let                                                             Postavení: Pečovatel ve stájích                                 Chyba: Prokrastinace                                                   Výška: 189 cm                                                             Krevní skupina: B +

Zajímavosti:

Schopnosti:

  • Sermonion - základní

Povaha:

Energické chůze, která se neustále mění na klidnou a při tom pořád působí elegantně. Muž, který vás jistě zaujme blonďatými vlasy, které jsou tak světlé, že vypadají, jako bílé. Modré oči, jež vám vidí až do duše a zvažují vás. Šibalský úsměv, kvůli kterému byste měli chuť až vraždit. Těmito krátkými větami byste mohli popsat vzhled a částečně i nejvýraznější rysy Gabriellovi povahy.

V jeho přítomnosti se každý cítí menší, než ve skutečnosti je. Má na tom podíl nejen jeho nadprůměrná výška, ale i charisma, které z něj přímo srší. Někdo se mu kvůli tomuto pocitu méněcennosti vyhýbá a možná k tomu někdy vypomáhají i jeho chvilky egoismu. Ve společnosti se chová, jako obyčejný mladý dospělí. Uvolněně. Přátelsky. Spontánně. Nikdo by neřekl, že za tím modrým kukučem je toho mnohem víc než pouze roztomilá tvářička. Pod vlídnou tváří vás posuzuje podle chování. Pro něj vzhled nic neznamená, na první dojem nedává, ale když se mu člověk znelíbí, jen tak svůj názor nezmění. Budete se muset hodně snažit, pokud budete chtít vyjít z jeho škatulky ulitou přímo na vás.

Podle jména byste Gabriella odhadli na věřícího člověka, který je nábožensky založený. Jste opět vedle. Sebastian už dávno ztratil víru v nějakou vyšší moc, co ho může ovlivňovat spolu s důvěrou v lidi. Kvůli významu jeho křestního jména, se vám pravděpodobněji představí, jako Sebastian, Gabriela si schovává jen pro úzký kruh jeho pravých přátel. Jeho přátelé jsou pro něj, jako rodina. Ochraňuje je, je jim neskonale věrný, pomáhá jim. Kdo by jeho příteli zkřivil jen vlásek, zapsal by se na jeho listinu nejnenáviděnějších lidí. K těm když je to hodně vážné, se chová odměřeně, vrhá na ně zlé pohledy a nejraději by je zavraždil pohledem. Nesnese je ve své blízkosti a setkání s nimi neustále odkládá, protože vše neustále odkládá na poslední chvíli. Neustále prokrastinuje a pak zmatkuje, protože mu věci nevychází, tak jak by měli.

Má poměrně dost zálib. Sport včetně bojových umění. Neholduje však typickému fotbalu, který nemá rád a přijde mu směšný. Naprosto zbožňuje zvířata a někdy je má dokonce raději než lidský druh. Už jako malý jezdil na koních a naučil se o ně i starat. Také bychom k jeho koníčkům měli započítat čtení knih a fotografování, kterým podlehl jako teenager.